Новости Украины

На Закарпатті найближчим часом може статися землетрус, - сейсмолог На Закарпатті найближчим часом може статися землетрус, - сейсмолог depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/uploads/70313/conversions/905b3fa87e70aad683d0dc40321a1bbb-wide-big.jpg https:www.depo.ua/uploads/70313/conversions/905b3fa87e70aad683d0dc40321a1bbb-wide-big.jpg Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на "Сегодня". Сейсмічна активність, яка зачіпає Закарпаття, трапляється, як прави
На Закарпатті найближчим часом може статися землетрус, - сейсмолог
На Закарпатті найближчим часом може стат…

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на 'Сегодня'.

Сейсмічна активність, яка зачіпає Закарпаття, трапляється, як правило, раз на 100-120 років. За словами Олександра Кендзери з Інституту геофізики НАН України, найближчим часом може статися досить сильний землетрус.

Закарпаття – сейсмічно активний регіон, в якому магнітуда катастрофи може досягати 8 балів. Далеко не факт, що новий землетрус виявиться слабшим. Людям вже сьогодні треба готуватися до події, оскільки передбачити його неможливо: поштовхи можуть початися в будь-який момент.

Найнебезпечнішими ділянками країни вважається район Зони Вранча – Карпатських гір і захід Одеської області. Там були зафіксовані землетруси інтенсивністю 6-7 балів за 12-бальною шкалою. Епіцентри знаходилися в Сваляві, Мукачеві, Ужгороді.

Нагадаємо, за повідомленням чергового сейсмостанції 'Львів' 28 вересня в Закарпатській області (район с. Колочава) зареєстровано землетрус.

Також нагадаємо про те, як трусило Закарпаттям останні 200 років.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS