Новости Украины

Кривава перестрілка в Харкові: Поліція знайшла ще один схрон зі зброєю Кривава перестрілка в Харкові: Поліція знайшла ще один схрон зі зброєю depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/uploads/70311/conversions/b22c4006f0a3664421ae627d3cda3dc7-wide-big.jpg https:www.depo.ua/uploads/70311/conversions/b22c4006f0a3664421ae627d3cda3dc7-wide-big.jpg Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області. За даними поліції, на ділянці, розташо
Кривава перестрілка в Харкові: Поліція знайшла ще один схрон зі зброєю
Кривава перестрілка в Харкові: Поліція з…

Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області.

За даними поліції, на ділянці, розташованій в одному з районів Харківської області, правоохоронці знайшли ящик з набоями та гранатомет РПГ. Для дослідження вилученої зброї призначена комплексна судова експертиза.

Правоохоронці провели додаткове дослідження ділянок у садовому кооперативі, які є у власності головного фігуранта кримінального провадження за фактом стрілянини 25 жовтня по вулиці Клочківській. На слід схрону зі зброєю вивів службовий собака.

Як повідомляв Depo.Харків, 25 жовтня під час розбірок в Харкові було скоєно напад на кримінального авторитета на прізвисько 'Жора' – Георгія Ісакова. Він був поранений в груди, але вижив. Другий потерпілий – Володимир Борох, на прізвисько 'Тайсон'. Він помер після отриманого поранення в машині швидкої допомоги.

Кілер Олексій Тітов був судимий у 2004 році, але вийшов на волю умовно-достроково у 2009 році.

У Харкові поліція вилучили один із найбільших збройних арсеналів під час проведення обшуку в рамках розслідування стрілянини на вулиці Клочківській.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация