Новости Украины

Катери 'Айленд', які США передали Україні, вже прямують в порт Одеси Катери 'Айленд', які США передали Україні, вже прямують в порт Одеси 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://cdn.shortpixel.ai/client/q_lossy,ret_img/https://mil.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/Transportuvannya-dvoh-kateriv-typu-Island-do-Pakystanu-sudnom-SLNC-Norfolk.jpg https://cdn.shortpixel.ai/client/q_lossy,ret_img/https://mil.in.ua/wp-content/uploads/2019/10/Transportuvannya-dvoh-kateriv-typu-Island-do-Pakystanu-sudnom-SLNC-Norfolk.jpg Патрульні катери типу 'Айленд', які Сполучені Штати Америки передали Україні, вже прямують до Чорного моря. Зі США їх т
Катери 'Айленд', які США передали Україні, вже прямують в по

Патрульні катери типу 'Айленд', які Сполучені Штати Америки передали Україні, вже прямують до Чорного моря.
Зі США їх транспортують на борту вантажного балкера.

В Україні катери отримали назви 'Старобільськ' (Р190) та 'Слов'янськ' (Р191), повідомляє 'Радіо Свобода'.

Два нові катери Військово-морських сил ЗСУ відплили з американського міста Балтімор та прямують до української Одесу, куди мають прибути у листопаді.

Водночас Український мілітарний портал повідомляє, що 'Айленди' прибудуть в Україну куди швидше – вже у 20-их числах жовтня, тобто наступного тижня.

Що таке катери типу 'Айленд'?
'Айленди' – швидкохідні патрульні катери берегової охорони США. Катери призначені для патрулювання та пошуково-рятувальних операцій у прибережних водах.

Україна безкоштовно отримала два катери 'Drummond' та 'Cushing'.
Втім, Міноборони України повинно сплатити усі супутні витрати за технічне обслуговування, підготовку екіпажів та транспортування. Загальна сума становить близько 10 мільйонів доларів.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS