Новости Украины

Розпуск 'ДНР' та 'ЛНР' є обов'язковою умовою виконання Мінських угод Розпуск 'ДНР' та 'ЛНР' є обов'язковою умовою виконання Мінських угод Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://img.pravda.com/images/doc/b/4/b40615f-kuchma.jpg https://img.pravda.com/images/doc/b/4/b40615f-kuchma.jpg Виконання політичної частини Мінських домовленостей можливе лише за умови розпуску терористичних організацій 'ЛНР' і �
Розпуск 'ДНР' та 'ЛНР' є обов'язковою умовою

Виконання політичної частини Мінських домовленостей можливе лише за умови розпуску терористичних організацій 'ЛНР' і 'ДНР'.

А також повного припинення вогню та виведення з України російської армії, про це на переговорах у Мінську заявила українська сторона.

'Українська сторона наголосила, що виконання політичного блоку питань Мінських угод є можливим виключно за умови виконання наступних пунктів:
розпуск квазіугруповань 'Л/ДНР', повне припинення вогню;
забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України;
виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки;
розведення сил та засобів вздовж всієї лінії зіткнення; забезпечення роботи Центральної Виборчої Комісії України, українських політичних партій, ЗМІ та іноземних спостерігачів;
встановлення контролю за непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону та виконання інших пунктів, передбачених українським і міжнародним законодавством та Мінськими угодами', - написала у Facebook речниця представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Представники України вкотре наголосили на необхідності виходу ОРДЛО з рубльової валютної зони, повернення української державної та приватної власності, а також відновлення сплати податків до бюджету України.

Окремо українська сторона наголосила на необхідності демілітаризації поблизу чотирьох наслеених пунктів:

  • Кальміуське;
  • Новоазовськ;
  • Саханка;
  • Кумачове.

Усі чотири населені пункти розташовані на окупованій території Донецької області. Там, за словами прессекретарки Кучми, мують бути відведені важке озброєння та техніка. 

 

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив про досягнення консенсусу з главами МЗС країн-членів Європейського Союзу щодо збереження санкцій проти Росії.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

2
Phorchun 22:25 16.10.2019 0
Отношения с Берлином и Парижем у Киева становятся все хуже, на что пару дней назад пожаловался министр иностранных дел Вадим Пристайко. Надо полагать, что требование распустить мятежные республики даст европейцам основания считать, что правящая украинская команда впала в маразм и окончательно утратила дееспособность. Водить за нос глав ведущих западных государств господам артистам точно не удастся. США, Франция и Германия способны за очень короткий срок устроить Украине очень веселую жизнь, перекрыв предоставление любых кредитов, от которых полностью зависим украинский бюджет. Ну а пока Зеленский предпочитает плясать под нацистскую дудку, наивно полагая, что далекие недоброжелатели куда менее опасны, чем те, которые под боком.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Phorchun 15:04 16.10.2019 0
да ладна. похоже все ставят с ног на голову.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS