Новости Украины

Заяви Пристайка щодо 'формули Штайнмаєра' здивували навіть його колег - Фріз Заяви Пристайка щодо 'формули Штайнмаєра' здивували навіть його колег - Фріз Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2017/08/cropped-logo-32x32.png Прямий https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/03/2019-03-14_181636.jpg https://prm.ua/wp-content/uploads/2019/03/2019-03-14_181636.jpg Заяви міністра закордаонних справ Вадима Пристайка щодо "формули Штайнмаєра" викликали подив навіть серед його колег і є проявом т
Заяви Пристайка щодо 'формули Штайнмаєра' здивували навіть його колег

Заяви міністра закордаонних справ Вадима Пристайка щодо 'формули Штайнмаєра' викликали подив навіть серед його колег і є проявом тиску на суспільство.

Про це в ефірі 'Прямого' повідомила депутат фракції ''Європейської Солідарності' Ірина Фріз.

'Коли міністр завордонних справ говорить, що третину соціальних виплат треба віддати на сектор безпеки... Вибачте, а як він це порахував?', - запитала вона.

Фріз нагадала, що Україна з 2014 року спромоглася відбудувати армію, ввести військовий збір, що жодним чином не впливав на соціальні виплати. 'Навпаки, вони збільшувались. Недостатньо, але збільшувались', - зазначила депутат.

На її думку, заява Пристайка свідчить про спробу тиску на суспільство і примусу прийняти те, що нав'язує президент Володимир Зеленський. Наслідки такого примусу будуть незворотніми у тому числі і для Пристайка, підкреслила Ірина Фріз.

Нагадаємо, Пристайко заявив, що формула Штайнмайера - хоч і 'болючий компроміс', але дозволяє утримувати процес відновлення суверенітету над тимчасово окупованими територіями 'в мирному руслі'. 'Якщо для народу це ['формула Штайнмаєра] Прийнятна ціна, ми це робимо. Якщо ні, то ми повинні знати. ...тоді ми забираємо третину нашого бюджету з пенсій, зарплат, медичного страхування, переводимо це на мобілізацію нашої армії і намагаємося захистити себе без мирного процесу ', - сказав Пристайко.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS