Новости Украины

Вже недовго терпіти затори: дорожники назвали строки завершення ремонту Південного моста Вже недовго терпіти затори: дорожники назвали строки завершення ремонту Південного моста Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6315/62_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/6315/62_main.jpg Дорожники розповіли, коли нарешті завершиться ремонт Південного моста Підприємство «Київавтошляхміст» просить у водіїв вибачення
Вже недовго терпіти затори: дорожники назвали строки завершення ремонт

Дорожники розповіли, коли нарешті завершиться ремонт Південного моста

Підприємство «Київавтошляхміст» просить у водіїв вибачення за тимчасові незручності на Південному мостовому переході через р. Дніпро.

Як повідомили дорожники, наразі продовжуються роботи з капітального ремонту деформаційного шва на правобережній естакаді Південного мостового переходу через р. Дніпро (напрям руху автомобільного транспорту з правого на лівий берег).

«Капітальний ремонт деформаційних швів передбачає їх повну заміну на нові сучасні «Маурер». Нові деформаційні шви забезпечать дві основні функції: це водонепроникність, що дасть змогу захистити несучі конструкції (опори та прогонові будови споруди) від дії агресивного середовища, а також міцність і довговічність конструкцій (внаслідок колісного навантаження)», - розповіли у КП «Київавтошляхміст».

Повідомляється, що термін завершення робіт до 4 листопада 2019 року.

Роботи з капітального ремонту проводяться цілодобово.

У зв’язку з цим рух автомобільного транспорту частково обмежено.Як повідомлялося, днями на правобережній естакаді Південного мостового переходу розпочався другий етап ремонтних робіт.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS