Новости Украины

У Смілі підлітки так грюкнули поцупленим сейфом, що... були затримані У Смілі підлітки так грюкнули поцупленим сейфом, що... були затримані Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-10/Cmila_1.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-10/Cmila_1.jpg Близько сьомої години ранку до чергової частини Смілянського відділу поліції надійшло повідомлення від мешканців міста про крадіжк
У Смілі підлітки так грюкнули поцупленим сейфом, що... були затримані

Близько сьомої години ранку до чергової частини Смілянського відділу поліції надійшло повідомлення від мешканців міста про крадіжку. Містяни розповіли поліцейським, що спочатку почули гуркіт, який лунав за вікнами. Виявилося, що двоє невідомих юнаків з одного із офісів виносили металевий сейф, який впав на землю.

Слідчо-оперативна група, яка прибула за викликом, побачила двох хлопців, які несли сейф. Коли юні зловмисники помітили службовий автомобіль, почали тікати. Одного з них затримали одразу, іншого через декілька хвилин неподалік місця події. Ними виявилися 15-річні мешканці Сміли.

З’ясувалось, що ще вночі за допомогою лому вони віджали троє дверей до приміщення одного із офісів комунального підприємства. Потрапивши в середину з каси забрали кошти в сумі близько 2 500 гривень, які частково витратили на пиво та цигарки. Потім повернулися назад, щоб викрасти сейф, бо вважали, що там є кошти.

За матеріалами ВК ГУНП у Черкаській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS