Новости Украины

Херсонський «Продексім» зіграв унічию в першій грі основного раунду відбору футзальної Ліги чемпіонів Херсонський «Продексім» зіграв унічию в першій грі основного раунду відбору футзальної Ліги чемпіонів zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/photo/5/6/563856.jpg https://zik.ua/gallery/photo/5/6/563856.jpg Чемпіон України з футзалу, херсонський «Продексім», із нічиєї розпочав свій виступ в основному раунді відбірного етапу футзальної
Херсонський «Продексім» зіграв унічию в першій грі основного раунду ві

Чемпіон України з футзалу, херсонський «Продексім», із нічиєї розпочав свій виступ в основному раунді відбірного етапу футзальної Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2019/2020.

Підопічні Хаві Родрігеса у своєму першому матчі Ліги чемпіонів зустрічалися з чинним чемпіоном Португалії – лісабонською «Бенфікою», повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

Перший тайм матчу в бельгійському Галле пройшов за великої переваги португальців. Вони завдали 17 ударів у площину воріт «Продексіма», на які українські гравці спромоглися відповісти лише одним.

У тому, що рахунок до перерви був лише 0:1, величезна заслуга воротаря херсонців Кирила Ципуна. Лише у випадку з ударом Фернандіньо на 17-й хвилині матчу він допомогти не зміг.

На початку другого тайму українці вирівняли гру й змогли відновити рівновагу. На 24-й хвилині Михайло Зварич забив м’яч у ворота «Бенфіки».

Сьогодні, 10 жовтня, «Продексім» зіграє проти господарів групового турніру – бельгійського «Халле-Гойка», а в суботу, 12 жовтня – проти азербайджанського «Араза».

До елітного раунду проб’ються по три найсильніші команди з кожної групи шляху А та переможці кожного квартету шляху В.

В елітному раунді 16 клубів розіб’ють знов-таки на чотири групи, переможці яких отримають перепустки до фінального етапу. Термін проведення еліт-раунду – 19–24 листопада. Жеребкування – 18 жовтня (початок – о 15.00 за київським часом).

Фінал чотирьох Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу проходитиме 23–25 або 24–26 квітня 2020 року на майданчику одного з учасників.

Футзал. Ліга чемпіонів УЄФА з фут залу сезону-2019/2020. Шлях А. Група 2

«Бенфіка» (Португалія) – «Продексім» (Україна) – 1:1 (1:0)

Голи: Фернандіньо (17) – Зварич (24).

«ПРОДЕКСІМ»: Ципун, Фернандес, Скорий, Роніньо, Волянюк (стартова пятірка); Савенко, Давід, Сорокін, Зварич, Шотурма, Лінько, Білоцерківець, Бессалов, Корсун.

Попередження: Фітс (28) – Фернандес (31), Шотурма (34).