Новости Украины

Президент розказав, яка його головна ціль Президент розказав, яка його головна ціль Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6315/52_main.jpg?1570692907 https://glavcom.ua/img/article/6315/52_main.jpg?1570692907 Володимир Зеленський наголосив, що його головне мета - зупинити війну на Донбасі Президент Володимир Зеленський під час спілкуван
Президент розказав, яка його головна ціль

Володимир Зеленський наголосив, що його головне мета - зупинити війну на Донбасі

Президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами на пресмарафоні у Kyiv Food Market заявив про те, що його головна ціль - зупинити війну на Донбасі.

«Головна моя мета - я хочу припинити цю війну. Я думаю, що це моя місія. Кожен раз, коли я звертаюся до українців, я звертаюся до всіх українців, де б вони не жили», - сказав президент.

За попередніми даними, пресмарафон президента Зеленського може тривати близько 10 годин.Зазначимо, що на прес-марафон акредитовано понад 300 журналістів.

«Представники медіа ставитимуть запитання президенту групами по 7-10 осіб. Групи змінюватимуть одна одну щопівгодини. Формуватимуться вони за списком акредитації», - повідомили у пресслужбі, додавши, що кожне медіа отримає у відповідь на свій лист підтвердження зі вказаним часом для зустрічі з президентом.

Як повідомляє кореспондент Главкома, журналисти ризикують не встигнути задати питання, оскільки Зеленський відповідав на одне питання близько 15 хвилин.

Журналісти мають змогу працювати у пресцентрі, організованому на території Kyiv Food Market, де здійснюватиметься пряма трансляція інтерв’ю.


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS