Новости Украины

Зеленський назвав головне завдання на посаді президента Зеленський назвав головне завдання на посаді президента online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://proxy11.online.ua/news/r2-c28b6c3fdd/soc_1570692751680_5d9ede13dc4a7.jpg https://proxy11.online.ua/news/r2-c28b6c3fdd/soc_1570692751680_5d9ede13dc4a7.jpg Президент України Володимир Зеленський пояснив, якою є головне завдання на президентській посаді. Про це повідомляє ONLINE.UA з по
Зеленський назвав головне завдання на посаді президента

Президент України Володимир Зеленський пояснив, якою є головне завдання на президентській посаді. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на пряму трансляцію так званого прес-марафону.

За словами державного лідера, понад усе він прагне зупинити війну на Донбасі. Це — первинна його мета.

Нагадаємо, згаданий виступ з представниками медіа почався о 10:00 у четвер, 10 жовтня. Ця прес-конференція стане першою за усі місяці президентства Зеленського.

Захід проходитиме у наступному форматі: журналісти групами будуть ставити питання президентові, а потім міняти одна одну. Офіс президента не відзначила, протягом якого часу планується таке спілкування.

ONLINE.UA підготував пряму трансляцію прес-марафону. Очікується, що представники ЗМІ поставлять питання щодо найбільш важливих питань останніх тижнів.

Зокрема, так званої 'формули Штайнмаєра', поведінки прес-секретарки президента Юлії Мендель, розведення військ на Донбасі, що спровокувало протестні акції проти 'капітуляції' та здачі національних інтересів.

Зеленський анонсував велику прес-конференцію після перших 100 днів своєї праці, проте ця обіцянка не була виконана.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS