Новости Украины

На Львівщині поліцейські поранили чоловіка, який кинувся на них із сокирою На Львівщині поліцейські поранили чоловіка, який кинувся на них із сокирою Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-10/24141648-670x336.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-10/24141648-670x336.jpg До поліції зателефонував мешканець одного сіл Самбірського району, котрий повідомив, що "зарізав власну матір". За словами заявник
На Львівщині поліцейські поранили чоловіка, який кинувся на них із сок

До поліції зателефонував мешканець одного сіл Самбірського району, котрий повідомив, що 'зарізав власну матір'. За словами заявника, поранена вдома і, можливо, ще жива.

За вказаною адресою негайно виїхала група реагування патрульної поліції Самбірського відділу поліції. Одночасно поліцейські повідомили про поранену медиків.

На місці події поліцейські спробували пройти в будинок щоб надати жінці домедичну допомогу, проте на них накинувся з сокирою невідомий - як з'ясувалось згодом, 23-річний чоловік, котрий телефонував на оперативну лінію. Захищаючи своє життя, поліцейські прийняли рішення застосувати вогнепальну табельну зброю - здійснили попереджувальні постріли, після чого - постріли на ураження.

Поліцейські внаслідок нападу не постраждали. Зловмисник з діагнозом 'вогнепальне поранення стегна' госпіталізований. Попередньо встановлено, що він тривалий час зловживає алкоголем. Факт нанесення ним тілесних ушкоджень матері не підтвердився.

Проводиться досудове розслідування.

За матеріалами ВК ГУНП у Львівській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS