Новости Украины

У Тростянці господар зачепив гостя палицею з гаком та витягнув з двору У Тростянці господар зачепив гостя палицею з гаком та витягнув з двору Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-10/26-756x425.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-10/26-756x425.jpg До поліції Тростянця звернулися медики місцевої лікарні з повідомленням про те, що до приймального відділення доставлений 56-річн
У Тростянці господар зачепив гостя палицею з гаком та витягнув з двору

До поліції Тростянця звернулися медики місцевої лікарні з повідомленням про те, що до приймального відділення доставлений 56-річний чоловік з рваною раною на нозі. За словами пацієнта, ушкодження отримав від свого приятеля, жителя одного з сіл району.

«На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка відновила перебіг подій та розшукала підозрюваного, - коментує ситуацію Дмитро Станішевський, т.в.о. начальника Тростянецького відділення поліції. – З‘ясувалось, що того дня цей чоловік запросив до себе на гостину потерпілого, і вони певний час спілкувалися за чаркою. Потім посварилися. І господар, ухопивши залізну палицю з гаком, зачепив нею приятеля за ногу й витягнув його за ворота, на вулицю. Там, побачивши закривавленого гостя, злякався та кинувся геть. На галас прибігли сусіди, котрі, власне, й викликали потерпілому медичну допомогу».

Попередньо лікарі діагностували у потерпілого рвану рану стегна, і зараз він перебуває в лікарні. Його здоров’ю нічого не загрожує.

Що стосується самого втікача, то його працівники поліції розшукали вже вранці – віг всю ніч переховувався у лісосмузі, неподалік села.

За матеріалами ВК ГУНП у Сумській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS