Новости Украины

На Київщині службовий пес знайшов наркотики у приватному будинку. ФОТО На Київщині службовий пес знайшов наркотики у приватному будинку. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-10/%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%B0.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-10/%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%B0.jpg В Обухівському районі Київщини працівниками поліції була отримана оперативна інформація щодо можливого виготовлення та розповсюдже
На Київщині службовий пес знайшов наркотики у приватному будинку. ФОТО

В Обухівському районі Київщини працівниками поліції була отримана оперативна інформація щодо можливого виготовлення та розповсюдження наркотичних засобів в одному з домоволодінь.

Правоохоронці спільно з молодшим інспектором кінологом провели невідкладний обшук в помешканні 49-річного жителя села Жуківці.

В ході обшуку службовий пес виявив суху подрібнену речовину рослинного походження, зовні схожу на канабіс. Всі речові докази було вилучено та направлено на експертизу.

Загальна вага вилученого сягає близько двох кілограмів.

Як пояснив власник домоволодіння, вказану речовину він зберігав для власного вжитку.

За матеріалами ВК ГУНП у Київській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS