Новости Украины

В ОП нарешті прокоментували інформацію про таємну зустріч Зеленського з бізнесменом Кісліним у США В ОП нарешті прокоментували інформацію про таємну зустріч Зеленського з бізнесменом Кісліним у США 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/172124.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/172124.jpg Однак, на момент публікації самої інформації Офіс президента не надав відповіді на офіційні запити від "Схем" щодо контактів Волод
В ОП нарешті прокоментували інформацію про таємну зустріч Зеленського
Однак, на момент публікації самої інформації Офіс президента не надав відповіді на офіційні запити від 'Схем' щодо контактів Володимира Зеленського та Андрія Богдана із Семом Кісліним у Нью-Йорку

Офіс президента України заперечує інформацію, що Володимир Зеленський у США зустрічався з американським бізнесменом українського походження Семом Кісліним, але в ОП залишили без відповіді питання про участь у цій зустрічі Андрія Богдана.

Агенція 'Інтерфакс-Україна' оприлюднила заяву ОП про те, що 'інформація про зустріч, надана російським виданням The Insider разом з українською програмою 'Схеми', є фейком'. Водночас, у заяві не йдеться про участь Андрія Богдана у зустрічі із Семом Кісліним, зазначають журналісти.

Проте, 'Радіо Свобода' зауважує, що твердження про окрему зустріч Зеленського з Кісліним в Нью-Йорку в самому розслідуванні не було, натомість повідомлялося наступне: '25 вересня під час офіційного візиту президента України Володимира Зеленського в США в районі готелю 'Паркер' відбулися дві зустрічі: одна – безпосередньо в готелі, інша – в сусідній будівлі, в ресторані 'Русская чайная'. У першій, офіційній, брав участь сам Зеленський і ще кілька десятків людей. Друга, неофіційна, пройшла в більш тісному колі – і Зеленського на ній представляв керівник офісу президента Андрій Богдан. Судячи з фото та свідчень двох незалежних одне від одного джерел, Сем Кіслін як мінімум був присутній у місці проведення першої зустрічі і був організатором і учасником другої'.

Журналісти зазначають, що на момент публікації матеріалу Офіс президента не надав відповіді на офіційні запити від 'Схем' щодо контактів Володимира Зеленського та Андрія Богдана із Семом Кісліним у Нью-Йорку.

Довідково: Сем Кіслін – американський бізнесмен, який народився в Одесі. Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів пов’язує Кісліна з низкою російських злочинних угруповань.

Сем Кіслін також відомий як соратник і донор екс-мера Нью-Йорка Руді Джуліані, який тепер є адвокатом Трампа.

Кіслін також є власником американської компанії Trans Commodities, яка займається торгівлею металом та добривами. Ця компанія фігурувала у кримінальному провадженні в Україні щодо заволодіння коштами ПАТ 'Укртрансгаз' на суму в понад 500 мільйонів гривень.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS