Новости Украины

'Маю бути обережним' - представник ОБСЄ відмовився сказати, чий Крим 'Маю бути обережним' - представник ОБСЄ відмовився сказати, чий Крим Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/931/931827_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/931/931827_w_450.jpg?v=0 Думку щодо того, кому належить окупований Росією український півострів Крим відмовився висловлювати Мартін Сайдік, який є спеціаль
'Маю бути обережним' - представник ОБСЄ відмовився сказати, чий Крим

Думку щодо того, кому належить окупований Росією український півострів Крим відмовився висловлювати Мартін Сайдік, який є спеціальним представником голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з урегулювання на Донбасі.

Сайдік сказав, що не може зараз говорити про Крим, повідомляє 'Укрінформ'.

'Прошу вас зрозуміти, що я не виражаю свою позицію, оскільки є спеціальним представником і сфера моєї відповідальності – Донбас. Тому я маю бути обережним, щоб висловлюватися на цю тему. Коли буду на пенсії, так би мовити, вільною людиною, тоді зможу коментувати щодо Криму', – сказав Сайдік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винник назвав Крим 'не нашим', а агресію Росії на Донбасі 'незрозумілою війною'

Посла України в Австрії Олександра Щербу така позиція здивувала.

'Я був здивований, що спецпредставник ОБСЄ не зміг сказати про анексію нічого, крім передісторії питання. Сподіваюся, що йому просто не вистачило часу на повну відповідь'.

Спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік озвучив дату розведення військ на лінії розмежування в Золотому та Петрівському.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:34 08.10.2019 0
он опасается мести упоротых.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS