Новости Украины

Ніякого 'особливого статусу' Донбасу, Путін - ворог: Зеленському нагадали слова піврічної давнини Ніякого 'особливого статусу' Донбасу, Путін - ворог: Зеленському нагадали слова піврічної давнини Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/931/931811_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/931/931811_w_450.jpg?v=0 Перед виборами президента Володимир Зеленський заявляв, що проти "особливого статусу" Донбасу і амністії бойовикам. Про це він каз
Ніякого 'особливого статусу' Донбасу, Путін - ворог: Зеленському нагад

Перед виборами президента Володимир Зеленський заявляв, що проти 'особливого статусу' Донбасу і амністії бойовикам. Про це він казав журналістам в інтерв'ю у квітні.

На запитання журналіста 'РБК-Україна': 'Для вас особисто Путін ворог?' Зеленський відповів: 'Звичайно'.

- Чи підпишите ви закон про амністію бойовиків?

- Ні.

- Чи повинен бути у Донбасу 'особливий статус'?

- Я вважаю, що ні... Тут нам допоможе інформаційна війна.

Про інтерв'ю нагадали ведучі телепрограми 'Агенція медійної безпеки'.

'Він взагалі веде інформаційну війну? - запитує журналіст Тетяна Микитенко. - Проблема у тому, що ніхто не розумів, що відбувається, що це за 'формула Штайнмаєра'. Ніхто не давав ніяких роз'яснень. Отримали роз'яснення на прес-конференції президента уже у вівторок, після того, як всім стало відомо, що 'формулу' підписали. А як же 'треба говорити народу', 'треба нічого не робити без роз'яснень для народу'?'.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський не усвідомлює трагічності, в якій перебуває - Безсмертний

1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна погоджує 'формулу Штайнмаєра' щодо виборів на окупованому Донбасі.

За так званою 'формулою Штайнмаєра' окуповані території мають отримати тимчасовий 'особливий статус' у день проведення місцевих виборів. Якщо ОБСЄ визнає ці вибори, Верховна Рада ніби-то має закріпити цей 'статус' на постійній основі.

Наступного дня у Києві на майдані Незалежності пройшла акція протесту проти підписання Україною 'формули Штайнмаєра'. Аналогічні акції відбулися і в низці інших міст.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 22:28 07.10.2019 0
странно, что петрушке не напомнили его слова.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS