Новости Украины

Україна обговорює покупку у Франції катерів для прикордонників - 24 Канал Україна обговорює покупку у Франції катерів для прикордонників - 24 Канал 24TV https://24tv.ua/images/logos/homescreen72.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201909/1208000.jpg?1568941531000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201909/1208000.jpg?1568941531000 Міністерство внутрішніх справ веде переговори з Францією про закупівлю патрульних катерів для прикордонників. Ключовою умовою є ло
Україна обговорює покупку у Франції катерів для прикордонників - 24 Ка

Міністерство внутрішніх справ веде переговори з Францією про закупівлю патрульних катерів для прикордонників. Ключовою умовою є локалізація будівництва та залучення українських виробників до проєкту.

Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з Надзвичайним та Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном повідомила пресслужба відомства.

Читайте також: У Зеленського пояснили, чому Аваков залишився на посаді

МВС розглядає можливість оновлення парку патрульних катерів Державної прикордонної служби України. Одним з найбільш прийнятних варіантів для співпраці є пропозиція французької компанії OCEA. Основна умова – локалізація будівництва та залучення українських виробників до проєкту,
– зауважив Арсен Аваков.

Представники Франції зазначили, що Париж зацікавлений в довгостроковій співпраці з Києвом. Вони також наголосили на успішності реалізації спільного проєкту зі створення Єдиної системи авіаційної безпеки та захисту.


Зустріч міністра МВС та посла Франції

За даними міністерства, в рамках українсько-французького проєкту французька сторона вже поставила чотири одиниці вертольотів Н225 (один – для Нацгвардії України, три – для ДСНС). До кінця 2019 українська сторона планує отримати ще дві одиниці Н125.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS