Новости Украины

Пристайко розповів про дедлайн Зеленського щодо справжнього прогресу на Донбасі Пристайко розповів про дедлайн Зеленського щодо справжнього прогресу на Донбасі depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю Die Welt, передає Depo.ua. На питання, чого можна о
Пристайко розповів про дедлайн Зеленського щодо справжнього прогресу н

Про це повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю Die Welt, передає Depo.ua.

На питання, чого можна очікувати від наступної зустрічі у нормандському форматі на рівні лідерів держав, Пристайко розповів про плани Зеленського по завершенню війни.

'Я можу говорити виключно про наші очікування. Президент України Володимир Зеленський хоче досягти справжнього прогресу протягом наступних шести місяців. Що планує Кремль, я не знаю. Він скоріше очікував, що український народ знесилиться та буде тиснути на свій уряд погодитись з агресією. Але такого не сталось', – сказав міністр.

Пристайко наголосив, що рухатися в 'правильному напрямку' росіянам допомагають санкції.

'І навіть якщо західні санкції не є ідеальними і коли нашим західним партнерам стає все важче їх утримувати, вони завдають шкоди економіці Росії', – зазначив він.

Міністр також пояснив намір Зеленського розширити нормандський формат за рахунок Великої Британії та США.

'Президент Володимир Зеленський цим хотів дати зрозуміти, що ми не можемо чекати ще п’ять років. І якщо ми скоро не побачимо прогрес у нормандському процесі, то ми будемо вживати нових заходів, щоб змінити існуючу динаміку. Але це не означає, що ми підемо діяти наодинці. Ми будемо залишатись в діалозі з нашими партнерами та пропонувати зміни, які, сподіваємось, що принесуть більшу ефективність процесу', – додав він.

Нагадаємо, Пристайко побачив перші ознаки готовності Кремля до деекскалації на Донбасі.

Також міністр озвучив 'формулу Зеленського' щодо Донбасу.

Крім того Пристайко вважає, що формула обміну полоненими 'всіх на всіх' мертва.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS