Новости Украины

Цемах повертається на Донбас після обміну Цемах повертається на Донбас після обміну Слово і Діло https://www.slovoidilo.ua/favicon.ico Слово і Діло https://media.slovoidilo.ua/media/publications/10/94927/94927-1_large.jpg https://media.slovoidilo.ua/media/publications/10/94927/94927-1_large.jpg Фігурант справи про катастрофу рейсу MH17, колишній бойовик Володимир Цемах після обміну повертається з Росії на окуповану терит
Цемах повертається на Донбас після обміну
Фігурант справи про катастрофу рейсу MH17, колишній бойовик Володимир Цемах після обміну повертається з Росії на окуповану територію Донецької області.

Фігурант справи про катастрофу рейсу MH17, колишній бойовик Володимир Цемах після обміну повертається з Росії на окуповану територію Донецької області.

Про це повідомляє сторінка Facebook проекту Ґрати.

Наголошується, що в соцмережах про повернення повідомила його дочка, яка опублікувала фотографію з Цемахом.

«Один з ключових учасників «Великої обміну» з боку України, який відбувся в суботу, повертається з Росії на неподоконтрольную Києву територію Донецької області. «Ура, дорогі мої, їдемо додому»,- написала на своїй сторінці «Вконтакте' його дочка Марія Левченко-Цемах під фотографією з батьком», - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що нідерландське слідство перекваліфікувало статус Володимира Цемаха, який був свідком у справі про катастрофу MH17, у підозрюваного

Як повідомив колишній генеральний прокурор Юрій Луценко, Цемах відмовився від угоди зі слідством. Українська сторона не могла видати його Нідерландам через положення Конституції.

Володимир Цемах був звільнений і переданий Російської Федерації в рамках обміну полоненими. Причетні до організації обміну заявляли, що включення фігуранта катастрофи MH17 в списки на обмін було одним з головних умов президента Росії Володимира Путіна.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация