Новости Украины

Аброськін обговорив з Аваковим свою відставку - наразі залишається на своїй посаді Аброськін обговорив з Аваковим свою відставку - наразі залишається на своїй посаді zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1644981.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1644981.jpg Перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін поки що залишається на с
Аброськін обговорив з Аваковим свою відставку - наразі залишається на

Перший заступник голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін поки що залишається на своїй посаді.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, він обговорив свою ситуацію з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Наразі Аброськін залишається на своїй посаді.

«Сьогодні пишуть мені друзі й не зовсім друзі. Так, я мав розмову з міністром внутрішніх справ Arsen Avakov. Поки я залишаюся на місці. Наразі знаходжусь в Маріуполі, де наші добровольці віддали зброю, яка потрібна для захисту держави, загалом 10 тонн. Дякую вам, побратими, за захист нашої країни», – ййдеться у дописі.

Раніше повідомлялося, що у Національній поліції України почалася заміна керівного складу – з посад вже звільнено двох заступників голови відомства Сергія Князєва.

Зокрема, своїх посад позбулися заступник Голови НПУ – начальник Департаменту захисту економіки, генерал поліції третього рангу Ігор Купранець, а також заступник Голови НПУ – начальник Головного слідчого управління, генерал поліції третього рангу Віталій Невгад.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS