Новости Украины

У Барселоні понад півмільйона людей вийшли на мітинг за незалежність Каталонії: видовищні фото - 24 Канал У Барселоні понад півмільйона людей вийшли на мітинг за незалежність Каталонії: видовищні фото - 24 Канал 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201909/1204248.jpg?1568236435000 https://24tv.ua/resources/photos/news/201909/1204248.jpg?1568236435000 У Барселоні 600 тисяч людей вийшли на мітинг 11 вересня на підтримку відділення Каталонії від Іспанії. Багато учасників мітингу бу
У Барселоні понад півмільйона людей вийшли на мітинг за незалежність К

У Барселоні 600 тисяч людей вийшли на мітинг 11 вересня на підтримку відділення Каталонії від Іспанії. Багато учасників мітингу були одягнені у футболки на підтримку незалежності Каталонії, деякі з активістів несли прапори із закликами до незалежності.

Сотні тисяч людей влаштували мітинг у Національний день Каталонії з вимогою надати незалежність Каталонії від Іспанії, а також звільнити каталонських чиновників, затриманих після невдалої спроби проголосити незалежність регіону в 2017 році, повідомляє Associated Press.

Читайте також: У яку шалену суму Іспанії обійшлась політична криза у Каталонії

Учасники акції за незалежність Каталонії перекидали паркани, протестуючи перед парламентом Каталонії. Відбулися затримання та сутички.

Барселона Каталонія мітинг Іспанія
Мітинг у Барселоні за незалежність Каталонії від Іспанії / Фото Getty Images

Барселона Каталонія мітинг Іспанія
Мітинг у Барселоні за незалежність Каталонії від Іспанії / Фото Getty Images

Барселона Каталонія мітинг Іспанія
Мітинг у Барселоні за незалежність Каталонії від Іспанії / Фото Getty Images

Барселона Каталонія мітинг Іспанія
Учасники мітингу за відокремлення Каталонії порушували порядок / Фото Getty Images

Барселона Каталонія мітинг Іспанія
Поліція затримувала порушників під час мітингу за незалежність Каталонії / Фото Getty Images

Чому Каталонія хоче незалежності? Каталонці шанують свою історію та розмовляють власною мовою. Каталонія – найбагатший регіон Іспанії та сплачує до бюджету найбільше податків. Тому представники каталонського націоналізму заявляють про історичну і культурну особливість каталонської нації. Вони прагнуть домогтися повного суверенітету та незалежності регіону.

Що відомо про спроби Каталонії відокремитися від Іспанії?

1 жовтня 2017 року в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Більшість голосів мешканці Каталонії віддали за відокремлення від Іспанії. Центральна влада не визнала цей референдум і його результати, а іспанська поліція застосувала силу проти прихильників незалежності Каталонії.

11 жовтня глава уряду Каталонії Карлос Пучдемон підписав декларацію про проголошення незалежності Каталонії. Проте вже 27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії і в регіоні ввели пряме управління. Після цього парламент та уряд Каталонії розпустили.

Верховний суд Іспанії видав дозволи на арешт 6 каталонських політиків-утікачів, серед яких опинився і Пучдемон.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация