Новости Украины

Зеленський прийняв вірчі грамоти послів Британії та Франції Зеленський прийняв вірчі грамоти послів Британії та Франції Радіо Свобода https://www.radiosvoboda.org/Content/responsive/RFE/img/webApp/favicon.ico Радіо Свобода https://gdb.rferl.org/9A252A65-F66F-42A0-956A-8709F0290E6D_w1200_r1_s.jpg https://gdb.rferl.org/9A252A65-F66F-42A0-956A-8709F0290E6D_w1200_r1_s.jpg Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти послів п’ятьох іноземних держав. Мова йде про послів Естонії – Каймо
Зеленський прийняв вірчі грамоти послів Британії та Франції

Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти послів п’ятьох іноземних держав.

Мова йде про послів Естонії – Каймо Кууска, Франції – Етьєна де Понсена, Австрії – Гернота Пфандлера, Нідерландів – Йоганнеса Германна Адріануса де Мола, Великої Британії – Мелінди Сіммонс.

В Офісі президента зазначили, що Зеленський поспілкувався з усіма послами. Зокрема, у розмові з представником Нідерландів він «висловив вдячність нідерландській стороні за конструктивну позицію у цьому питанні та готовність належним чином покарати винних у збитті літака рейсу MH17».

Під час розмови з послом Австрії Зеленський подякував Відню за допомогу в реабілітації дітей учасників бойових дій на Донбасі. За його словами, таку допомогу від Австрії отримали близько 500 дітей.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS