Новости Украины

Естонський міністр хоче відмінити безвіз для українців Естонський міністр хоче відмінити безвіз для українців Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/927/927046_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/927/927046_w_450.jpg?v=0 Міністр внутрішніх справ Естонії, голова Консервативної народної партії (EKRE) Март Хельме розпорядився з'ясувати, чи можна скасув
Естонський міністр хоче відмінити безвіз для українців

Міністр внутрішніх справ Естонії, голова Консервативної народної партії (EKRE) Март Хельме розпорядився з'ясувати, чи можна скасувати безвізовий режим для громадян України, які приїжджають в Естонію.

За словами Хельме, представити парламенту відповідні законодавчі ініціативи він має намір вже цієї осені, передає 'Європейська правда'.

Він додав, що лідери EKRE заздалегідь припускали: щойно Україна отримає безвізовий режим із ЄС, вона стане 'троянським конем'.

'Троянським конем', зокрема і для Росії, тому що ті, хто приїжджають сюди, не стільки українці, як росіяни зі сходу України, зросійщені українці або просто гомо-совєтікуси. Цей міграційний тиск зі сходу на нас дуже сильний, і він продовжує посилюватися', - підкреслив Хельме.

Він наголосив, що повністю скасувати міграцію не вийде, але Естонія повинна мати можливість вирішувати, кого, в якій кількості, на який термін і на яких умовах впускати.

Скасувати право безвізового режиму для громадян України неможливо. І це не в інтересах Естонії, заперечив міністр закордонних справ Урмас Рейнсалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будь-яке рішення має містити повернення Криму - Україна виключила компроміси у Страсбурзі

'Крім виконання Україною об'єктивних умов, це рішення було чітким політичним кроком Євросоюзу, і відмова від нього не відповідає нашим інтересам у підтримці інтеграції України в Євросоюз', - пояснив він.

Віце-голова комісії із закордонних справ Рійгікогу Марко Міхкельсон вважає, що уряд Юрі Ратаса крок за кроком змінює курс зовнішньої політики Естонії.

'Навіть Путін не називав Україну 'троянським конем' для Європи. Тепер це зробив член уряду Естонії', - Міхкельсон прокоментував ініціативу міністра внутрішніх справ Естонії.

'Від системи безвізових відносин Естонія завжди більше виграє, ніж втрачає. Україна не є проблемою незаконної імміграції. Не будемо забувати, що Україна і за нас бореться проти російської агресії. За останні 24 години на фронті було поранено шістьох українських солдат', - додав Міхкельсон.

Американські сенатори очікують, що Конгрес санкціонує виділення військової допомоги Україні, навіть якщо президент Дональд Трамп відмовиться її розморозити.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS