Новости Украины

В Естонії заговорили про скасування безвізу для України В Естонії заговорили про скасування безвізу для України depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg https:www.depo.ua/img/og/depo-ua-uk.jpg Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Європейську правду". За словами Хельме, представити парламенту відповідні законодавчі
В Естонії заговорили про скасування безвізу для України

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на 'Європейську правду'.

За словами Хельме, представити парламенту відповідні законодавчі ініціативи він має намір вже цієї осені.

Він додав, що лідери EKRE заздалегідь припускали: щойно Україна отримає безвізовий режим з ЄС, вона стане 'троянським конем'.

'Троянським конем зокрема і для Росії, тому що ті, хто приїжджають сюди, не стільки українці, як росіяни зі сходу України, зросійщені українці або просто гомо-совєтікуси. Цей міграційний тиск зі сходу на нас дуже сильний, і він продовжує посилюватися', – підкреслив Хельме.

Міністр додав, що повністю скасувати міграцію не вийде, але Естонія повинна мати можливість вирішувати, кого, в якій кількості, на який термін і на яких умовах впускати.

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу заперечив, що скасувати право безвізового режиму для громадян України неможливо і не в інтересах Естонії.

'Одностороннє скасування короткострокового безвізового режиму для громадян України з боку Естонії нерозумне і юридично неможливе', – сказав Рейнсалу.

'Крім виконання Україною об'єктивних умов, це рішення було чітким політичним кроком Євросоюзу, і відмова від нього не відповідає нашим інтересам в підтримці інтеграції України в Євросоюз', – пояснив він.

Віцеголова комісії із закордонних справ Рійгікогу Марко Міхкельсон (Партія реформ) вважає, що уряд Юрі Ратаса крок за кроком змінює курс зовнішньої політики Естонії. Так Міхкельсон прокоментував ініціативу міністра внутрішніх справ позбавити українців права безвізового в'їзду в Естонію.

'Навіть Путін не називав Україну троянським конем для Європи. Тепер це зробив член уряду Естонії', – заявив він.

'Від системи безвізових відносин Естонія завжди більше виграє, ніж втрачає. Україна не є проблемою незаконної імміграції. Не будемо забувати, що Україна і за нас бореться проти російської агресії. За останні 24 години на фронті було поранено шістьох українських солдат', – додав Міхкельсон.

Нагадаємо, 10 вересня віцепрем'єр України Дмитро Кулеба обговорював в Брюсселі 'промисловий безвіз'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS