Новости Украины

На Закарпатті місцевий розгулював з наркотиками у кишені На Закарпатті місцевий розгулював з наркотиками у кишені Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-09/%D1%88%D0%BF%D0%BD%D0%B3.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-09/%D1%88%D0%BF%D0%BD%D0%B3.jpg Працівники сектору реагування патрульної поліції Косівського відділу поліції під час несення служби на маршруті патрулювання побач
На Закарпатті місцевий розгулював з наркотиками у кишені

Працівники сектору реагування патрульної поліції Косівського відділу поліції під час несення служби на маршруті патрулювання побачили підозрілого чоловіка, який розпивав спиртні напої біля селищного торгового закладу. При поверхневому огляді у 33-річного мешканця Закарпатської області правоохоронці виявили згорток з вмістом речовини подібної на наркотичну «канабіс».


Вилучене направлено на проведення експертизи.
По факту незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що за вказане правопорушення передбачено максимальне покарання до трьох років позбавлення волі.

За матеріалами ГУНП у Закарпатській області.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS