Новости Украины

У 'Феофанії' розповіли про лікування звільнених з полону - 24 Канал У 'Феофанії' розповіли про лікування звільнених з полону - 24 Канал 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201909/1202941.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201909/1202941.jpg Вісім звільнених з російського полону українців зараз перебувають на стаціонарному лікуванні у "Феофанії". Так само на стаціонарі
У 'Феофанії' розповіли про лікування звільнених з полону - 24 Канал

Вісім звільнених з російського полону українців зараз перебувають на стаціонарному лікуванні у 'Феофанії'. Так само на стаціонарі у клінічній лікарні перебувають 8 близьких родичів, які хотіли лікуватися поряд зі своїми рідними.

За вихідні лікарі провели обстеження звільнених з полону та декому вже встановили діагнози, розповів головний лікар Ігор Семенів.

Сьогодні ще відбудеться більш детальний діагностичний пошук. Очевидно, сьогодні може виникати питання про переведення окремих хворих в інші структурні підрозділи. Визначатимемо напрямки, за якими їм і потрібно буде надавати допомогу,
– розповів лікар.

Він також підкреслив, що дуже важливим аспектом лікування є психологічна реабілітація звільнених, позаяк в'язниця не додає нікому ні психологічного, ні фізичного здоров'я.

'Ви ж розумієте, що згадувати в'язницю не дуже приємно. З ними працюють наші психотерапевти і психіатри. З кожним провели окрему консультацію', – підкреслив Ігор Семенів.

Крім того, він розповів, що Станіслава Клиха перевели у спеціалізоване відділення військового госпіталю. Він потребує спеціалізованої медичної допомоги.

'Олег Сенцов відлучився з лікарні, але ми залишаємося на постійному контакті з ним. Олег просив допомогти його матері, обстежити її. Ми плануємо госпіталізувати її, щоб надати медичну допомогу', – зазначив головний лікар 'Феофанії'.

Роман Сущенко буде проходити обстеження та за необхідності лікуватися в амбулаторному режимі. Для нього вже чітко визначили план осбтажень.

Можу сказати, що людей, які були б у вкрай важкому стані, немає. Дехто у задовільному стані, дехто – у не зовсім задовільному. Кожен у різному стані, але може точно сказати, що у вкрай важких немає,
– запевнив медик.

Новина доповнюється...

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 13:46 09.09.2019 0
Следующий этап, что там было у Савченко? Ах да, обвинения в госизмене и подготовке к теракту.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS