Новости Украины

У СІЗО Москви прийняли передачу для політв’язнів Кольченка, Гриба, Балуха, Клиха, Карпюка — журналістка У СІЗО Москви прийняли передачу для політв’язнів Кольченка, Гриба, Балуха, Клиха, Карпюка — журналістка Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/140114/jzjsjv3umplhj7jbk https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/140114/jzjsjv3umplhj7jbk У московському СІЗО «Лефортово» прийняли передачу для українських політв’язнів Володимира Балуха, Станіслава Клиха, Олександра Кол
У СІЗО Москви прийняли передачу для політв’язнів Кольченка, Гриба, Бал
У московському СІЗО «Лефортово» прийняли передачу для українських політв’язнів Володимира Балуха, Станіслава Клиха, Олександра Кольченка, Павла Гриба та Миколи Карпюка. Усіх їх досі утримували в різних колоніях Росії.

Про це повідомила журналістка Вікторія Івлєва у Facebook.

Сьогодні вранці з Льошею Боганцевим поїхали навмання в «Лефортово», зібравши п’ять передачок. Всі передачі взяли. У передачах: грудинка, сир, сир, масло, молоко, сметана, лимони, часник, персики, огірки, помідори, зелень, філе форелі, чай, кава, цукор, круасан, буряк варена в вакуумі, горіхи. Але все це повна дурниця в порівнянні з прізвищами людей, яким передали ці продукти«, — зазначила вона.

На запитання, чи означає це, що політв’язні справді там, Івлєва відповіла: «Я всередині СІЗО не буваю, права такого у мене немає, але не бачу сенсу приймати передачі для людей, яких там немає. Все, що ми зробили — це віднесли передачі, і у нас їх прийняли. Думаю, решта — справа адвокатів».

20 серпня стало відомо, що український політв’язень Микола Карпюк «вибув» з російської в’язниці «Володимирський централ». Адвокат вважає, що Карпюк міг «вибути» з тієї ж причини, що і політв’язень Володимир Балух, якого 16 серпня вивезли з колонії міста Торжок Тверської області.

їх обох забрали з «насиджених місць» приблизно в один час, і це викликає стриманий оптимізм», — зазначив Барановський.

Він не виключає, що деякі українські політв’язні можуть найближчим часом повернутися з Росії в Україну.


Матеріал доповнюється
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS