Новости Украины

Полторак підписав указ про надання премії військовим з нагоди Дня Незалежності Полторак підписав указ про надання премії військовим з нагоди Дня Незалежності 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/169958.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/169958.jpg Військовослужбовці, у тому числі й строкової служби, та курсанти отримають по тисячі гривень За темою > "Люди не згодні, щоб
Полторак підписав указ про надання премії військовим з нагоди Дня Неза
Військовослужбовці, у тому числі й строкової служби, та курсанти отримають по тисячі гривень

Премії з нагоди відзначення 28 річниці Незалежності України отримають військовослужбовці Збройних Сил. Відповідний наказ підписав міністр оборони Степан Полторак, про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

'Військовослужбовці, у тому числі й строкової служби, та курсанти отримають по 1 тисячі гривень, військовослужбовці, які у 2019 році залучалися до виконання завдань в складі підрозділів Об’єднаних сил, та ті, що наразі захищають територіальну цілісність держави на Сході – по 2 тисячі гривень', – написав Полторак.

Як повідомляв 5.UA, 9 липня глава держави оголосив, що цьогоріч в Україні не буде традиційного дійства з нагоди Дня Незалежності. Такі заходи президент назвав 'недешевими' та запропонував замість цього виділити 300 млн гривень на премії всім українським військовим.

Нагадаємо, що свого часу Янукович скасував парад до 20-ї річниці незалежності.

Як повідомляв 5.UA, ветеран АТО прокоментував те, що Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами 'Ходи Гідності' на День Незалежності України.

Вперше жінки-воїни та вперше 'Слава Україні': чим здивував військовий парад у Києві – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
Парад
/
/
/
/
/
/
День незалежності
/
/
/

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS