Новости Украины

Ді Капріо назвав свою найгіршу роль Ді Капріо назвав свою найгіршу роль 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/64224.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/64224.jpg Він та його колега Тобі Магвайр не хотіли б, щоб глядачі бачили фільм "Кафе "Донс Плам" (2001-го року), в якому вони разом зіграли
Ді Капріо назвав свою найгіршу роль
Він та його колега Тобі Магвайр не хотіли б, щоб глядачі бачили фільм 'Кафе 'Донс Плам' (2001-го року), в якому вони разом зіграли на початку кар'єри

Оскароносний голлівудський актор Леонардо Ді Капріо розповів, за яку роль йому соромно. Про таке повідомляє 'ТСН' із посиланням на The New York Post.

Актор каже, що він та його колега Тобі Магвайр не хотіли б, щоби глядачі бачили фільм 'Кафе 'Донс Плам' (2001-го року), в якому вони разом зіграли на початку кар'єри.

'Я працював над ним лише одну ніч. Зробив це як послугу, розумієте?' – наголосив 44-річний актор.

Слід зазначити, що картина, яка вийшла у 2001 році, розповідає історію про чотирьох молодих людей, які щовечора збираються в кафе в компанії різних дівчат. Ді Капріо грає в стрічці роль грубого і безцеремонного хлопця.

Цю стрічку, яка була знята лише за шість днів, заборонили до показу в США і Канаді.

Обережно! Ненормативна лексика!

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що в Нью-Йорку показали фільм-номінант премії 'Оскар-2019'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS