Новости Украины

На посаду тренера 'Динамо' з'явився ще один кандидат На посаду тренера 'Динамо' з'явився ще один кандидат Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2664229/images/im610x343-757858578.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2664229/images/im610x343-757858578.jpg На посаду головного тренера київського "Динамо" розглядають кандидатуру Юрія Калітвінцева Про це повідомляє football.ua. За інф
На посаду тренера 'Динамо' з'явився ще один кандидат
На посаду головного тренера київського 'Динамо' розглядають кандидатуру Юрія Калітвінцева

Про це повідомляє football.ua.

За інформацією видання київське 'Динамо' всерйоз розглядає кандидатуру Юрія Калітвінцева на пост головного тренера клубу. Останнім місцем роботи 51-річного фахівця було московське 'Динамо' у 2017-му році.

Серед тренерських успіхів Калітвінцева варто відзначити перемогу на юнацькому чемпіонаті Європи у 2009-му році зі збірною України. Юрій Калітвінцев був виконувачем обов’язків головного тренера національної команди України у 2010-2011 роках.

  • 14 серпня київське 'Динамо' оголосило про відставку з посади головного тренера Олександра Хацкевича.
  • Повідомлялось, що на посаді головного тренера 'Динамо' білоруса Олександра Хацкеивча можуть замінити славетні ексфутболісти клубу - Олексій Михайличенко та Олександр Заваров.
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS