Новости Украины

У Москві силовики проводять обшуки в адвокатів, які захищають кримських татар У Москві силовики проводять обшуки в адвокатів, які захищають кримських татар Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/921/921729_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/921/921729_w_450.jpg?v=0 У Москві співробітники ФСБ Росії проводять обшуки в офісі адвокатській компанії "Правова ініціатива". Про це на сторінці Facebook
У Москві силовики проводять обшуки в адвокатів, які захищають кримськи

У Москві співробітники ФСБ Росії проводять обшуки в офісі адвокатській компанії 'Правова ініціатива'. Про це на сторінці Facebook повідомила речниця організації Ксенія Бабич.

За її словами, силовики не представилися, однак заявили, що мають постанову на обшук усієї будівлі. Вони відібрали у співробітників організації телефони, а також сфотографували їхні паспорти і почали оглядати кабінет з документацією.

Бабіч повідомила, що люди з ФСБ також намагались потрапити до кабінету директора адвокатської компанії, не маючи при цьому відповідної постанови. Однак, їм це не вдалось.

Пізніше телефони всім співробітникам повернули.

Зі слів представника ФСБ, обшук в офісному приміщенні пов'язаний зі ст. 210 КК РФ (організація злочинного співтовариства (злочинної організації) або участь в ньому (ній)).

Російські силові відомства поки що не коментували те, що відбувається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримські татари терміново звернулися до Зеленського

'Правова ініціатива' розпочала свою діяльність у 2000 році. Ця організація представляє в Європейському суді з прав людини родичів зниклих, позасудово страчених, які постраждали від катувань та несправедливого судового розгляду. Окрім того, організація надавала юридичну допомогу 46 кримським татарам, затриманим біля будівлі Верховного Суду РФ 11 липня 2019 року.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS