Новости Украины

Кандидат у президенти США Байден: Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики у разі перемоги Кандидат у президенти США Байден: Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики у разі перемоги Громадське телебачення https://hromadske.ua/static/favicon.svg Громадське телебачення https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/139251/jzb2umxx0l7894ihv https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/img.hromadske.ua/share/139251/jzb2umxx0l7894ihv Кандидат на пост президента США від «Демократичної партії» Джо Байден у разі своєї перемоги готовий зробити Україну пріоритетом мі
Кандидат у президенти США Байден: Я зробив би Україну пріоритетом міжн
Кандидат на пост президента США від «Демократичної партії» Джо Байден у разі своєї перемоги готовий зробити Україну пріоритетом міжнародної політики.

Як повідомляє «Голос Америки», Рада з міжнародних відносин США опитала 24 кандидатів від Демократичної партії про їхні позиції, зокрема, про наміри протистояти російській агресії проти України.

«Я зробив би Україну пріоритетом міжнародної політики. У військовій сфері я надав би допомогу від США у сфері безпеки, включаючи зброю, щоб посилити здатність України захищатися. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена», — зазначив кандидат від демократів.

Він також заявив, що працював би над збільшенням прямих інвестицій з Заходу і підтримував би енергетичну незалежність України від Росії.

«Я б забезпечив, щоб допомога США Україні надавалася лише за умови антикорупційних реформ, включаючи призначення дійсно незалежних антикорупційних прокурорів і судів», — додав Байден.

Крім того, він готовий підтримати «більш тісну співпрацю з європейськими партнерами і союзниками, щоб Росія платила велику ціну за війну, яка триває в Україні.

Нагадаємо, 76-річний Джо Байден оголосив про намір балотуватися у президенти від Демократичної партії на виборах 2020 року. Це буде третя спроба Байдена стати президентом США. Раніше він балотувався у 1988 та 2008 роках.

Наступні президентські вибори відбудуться у США 3 листопада 2020 року і стануть 59-ми виборами в історії Сполучених Штатах.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS