Новости Украины

Разумков назвав комітет, якому «Слуга народу» пропонує передати питання Донбасу Разумков назвав комітет, якому «Слуга народу» пропонує передати питання Донбасу zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/photo/r/a/razumkov_dmytro_55228313_epa.jpg https://zik.ua/gallery/photo/r/a/razumkov_dmytro_55228313_epa.jpg Політична партія «Слуга народу» пропонує, щоб до відання комітету з питань прав людини і національних меншин було віднесено і пита
Разумков назвав комітет, якому «Слуга народу» пропонує передати питанн

Політична партія «Слуга народу» пропонує, щоб до відання комітету з питань прав людини і національних меншин було віднесено і питання щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це журналістам перед початком засідання підготовчої депутатської групи сказав її голова, народний депутат від партії «Слуга народу», Дмитро Разумков, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ці питання в нашій пропозиції були теж озвучені. Але ми пропонуємо створити не окремий комітет, а комітет, до відання якого має відноситися ще деякі питання, пов’язані з національними меншинами та правами людини», – зазначив Разумков.

Як повідомлялося, 9 серпня на першому засіданні підготовчої депутатської групи Верховної Ради представники партії «Слуга народу» запропонували зменшити кількість комітетів у парламенті ІХ скликання з 27-ми до 22-ох.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS