Новости Украины

Адвокат розкритикував суд і вимагає звільнити Дронова Адвокат розкритикував суд і вимагає звільнити Дронова depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:www.depo.ua/uploads/42720/conversions/009849f61f99d3590c5a9492b24f382f-wide-big.jpg https:www.depo.ua/uploads/42720/conversions/009849f61f99d3590c5a9492b24f382f-wide-big.jpg Як передає кореспондент Depo.Харків, про це під час засідання Харківського апеляційного суду сьогодні, 14 серпня, сказав адвока
Адвокат розкритикував суд і вимагає звільнити Дронова

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це під час засідання Харківського апеляційного суду сьогодні, 14 серпня, сказав адвокат підсудного Сергій Перепелиця.

Він підкреслив, що суд першої інстанції не взяв до уваги суперечливість експертиз, неможливість експертів відповісти на конкретні запитання захисту.

'Суд взагалі не надав оцінку доказам, які виправдовують Дронова, взагалі не надав оцінку та не звернув увагу на них', - підкреслив адвокат.

'Вимагаємо закрити кримінальне провадження відносно Геннадія Дронова', - підсумував Перепелиця.

Як повідомляв Depo.Харків, Олені Зайцевій та Геннадію Дронову призначене покарання у вигляді 10 років в’язниці із позбавленням прав керувати транспортними засобами на три роки. Дронов та Зайцева оскаржили вирок.

Довідка Depo.Харків. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро 'Майдан Конституції'.

Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля 'Пузатої хати' автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще шестеро були травмовані.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS