Новости Украины

Оля Полякова оголосить назву політпартії та плани у листопаді, - продюсер співачки Оля Полякова оголосить назву політпартії та плани у листопаді, - продюсер співачки Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2664067/images/im610x343-6.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2664067/images/im610x343-6.jpg У листопаді відбудеться прес-конференція, під час якої Оля Полякова назве дату реєстрації своєї партії у Міністерстві юстиції та о
Оля Полякова оголосить назву політпартії та плани у листопаді, - продю
У листопаді відбудеться прес-конференція, під час якої Оля Полякова назве дату реєстрації своєї партії у Міністерстві юстиції та оголосить її назву

Про це генеральний продюсер компанії Secret Service Entertainment Agency і продюсер співачки Михайло Ясинський розповів 'Укрінформу'.

'У листопаді відбудеться прес-конференція, під час якої Оля назве дату реєстрації своєї партії та оголосить її назву. Тобто, у найближчі місяці ми оголосимо про наші плани і завдання так само голосно, як заявили про політичні амбіції однієї з найбільш харизматичних жінок країни', - зазначив Ясинський.

Він уточнив, що назву партії буде обрано після проведення фокус-групового дослідження, яке запланували на жовтень.

'Наразі ми залучили ініціативних людей, які займаються створенням партійної структури', - підкреслив продюсер.

За словами Ясинського, Полякова свідомо відмовилася від участі у минулих позачергових парламентських виборах, оскільки 'створення партії - це питання не одного дня, і поспішність - це означало б обдурити, перш за все, себе, що було б найменшою проблемою'.

'Тому ми не поспішаємо і не хапаємося за можливості. Приємно було бачити, як після декларації основних завдань політичної сили Олі їх підхопили політики всіх мастей і статей. Це означає, що Оля, як і новий Президент, представник тієї частини суспільства, яка краще відчуває проблеми людей, ніж системні політики', - пояснив він.

Проте, додав продюсер, Полякова вважає, що йти по-справжньому в політику вона може тільки після кількох років навчання та формування політичної сили.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS