Новости Украины

У чорній дірі зафіксували найяскравіші спалахи за всю історію У чорній дірі зафіксували найяскравіші спалахи за всю історію Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/921/921628_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/921/921628_w_450.jpg?v=0 Вчені припускають, що чорні діри, як і спалахи на Сонці випускають радіоактивні хвилі енергії. Найяскравіші спалахи, які коли-неб
У чорній дірі зафіксували найяскравіші спалахи за всю історію

Вчені припускають, що чорні діри, як і спалахи на Сонці випускають радіоактивні хвилі енергії.

Найяскравіші спалахи, які коли-небудь фіксували, виявили астрономи з Європейської Південної Обсерваторії. Вони працюють над проектом Event Horizon Telescope, передає СNN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні українці можуть спостерігати за піком метеоритного дощу Персеїди

Спалахи відбулися у квітні і травні цього року в чорній дірі Стрілець А*. Вона знаходиться в центрі Чумацького Шляху і є найближчою до нашої Сонячної системи. Відстань до неї становить близько 26 тис. світлових років.

Недавні спалахи 'побили' попередній рекорд приблизно вдвічі. Своє відкриття вчені опублікували в журналі Astrophysical Journal Letters.

Вчені припускають, що причиною спалахів у чорній дірі є фізичні зміни у її активності. Вони можуть бути викликані збільшенням кількості матеріалу, які вона поглинає.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS