Новости Украины

Гройсман проводить засідання Кабінету міністрів Гройсман проводить засідання Кабінету міністрів Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/6178/42_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/6178/42_main.jpg Чинний склад уряду не розглядатиме звільнення мера Києва Віталія Кличка Кабінет міністрів України у середу розглядатиме проєкт п
Гройсман проводить засідання Кабінету міністрів

Чинний склад уряду не розглядатиме звільнення мера Києва Віталія Кличка

Кабінет міністрів України у середу розглядатиме проєкт постанови про внесення змін до плану заходів на 2018—2020 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

Урядовці мають погодити низку проєктів указів президента. Зокрема - про затвердження положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Державної прикордонної служби України, а також щодо призначення стипендій для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва, перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів.

Слід нагадати, що чинний склад уряду не розглядатиме звільнення мера Києва Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.

Також нагадаємо, що у Верховній Раді сьогодні, 14 серпня, розпочалося друге засідання Підготовчої групи, на якому новообрані депутати розглядають зменшення кількості парламентських комітетів та їх склад.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS