Новости Украины

У Харкові судитимуть замовника викрадення та вбивства фермера. ВІДЕО У Харкові судитимуть замовника викрадення та вбивства фермера. ВІДЕО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-08/snapshot_8.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-08/snapshot_8.jpg Слідчі прокуратури області завершили досудове розслідування та передали до Московського районного суду м. Харкова обвинувальний ак
У Харкові судитимуть замовника викрадення та вбивства фермера. ВІДЕО

Слідчі прокуратури області завершили досудове розслідування та передали до Московського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно 52-річного харків’янина, який підозрюється у замовленні викрадення та вбивства місцевого фермера.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Валерій Кадигроб, йдеться про подію, що відбулася у листопаді 2018 року. На замовлення підозрюваного «кілер» викрав 42-річного фермера та привіз його до приватного домоволодіння, де переховував та після наказу замовника мав убити.

«У ході слідства з’ясувалося, що замовник злочину та потерпілий мали тривалі приятельські та бізнес-стосунки. Часто сварилися через гроші. Підозрюваний, теж фермер, співпрацював із фірмою потерпілого та був добре обізнаний про статки колеги. Після чергової сварки на ґрунті боргів та фінансових зобов’язань бізнес-партнер вирішив викрасти товариша, а після того, як жертва перепише на нього свої активи, - убити. Для цього зловмисник через знайомих підшукав «кілера». Він призначив зустріч з майбутньою жертвою в одному із кафе у м. Харкові, де виконавець злочину «змалював» зовнішній вигляд фермера. Після показав «кілеру» будинок, де мешкала майбутня жертва. Кожну дію виконавець узгоджував із замовником. У перемовинах вони обговорювали методи залякування та катування жертви тощо. Замовник обіцяв добре заплатити виконавцю за роботу, як тільки активи фермера перейдуть до нього. Для початку на вирішення «організаційних» питань він дав виконавцю кілька десятків тисяч гривень. Ці гроші витрачалися на транспортні затрати, мобільний зв'язок, оренду будинку, де переховували викраденого підприємця», - розповів В. Кадигроб.

Наступного дня після викрадення замовник від імені жертви надіслав дружині фермера повідомлення про те, що його викрали, і якщо вона хоче побачити його живим, має виконувати усі накази, зокрема, передати чималу суму грошей.

Однак зловмисник і не збирався залишати свою жертву живою. Він, взявши із собою ніж, пішов до будинку, в якому переховували підприємця, щоб «вмовити» фермера заплатити за своє життя та переписати на нього бізнес. «Кілеру» наказав готуватися до вбивства викраденого.

Вбивство підприємця попередили оперативники, які, дізнавшись про запланований злочин, імітували викрадення фермера.

Наразі на вимогу прокуратури підозрюваний перебуває під вартою.

Максимальна санкція статей передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Харківської області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS