Новости Украины

У Кам’янському поліцейські виявили наркопритон та факт зберігання наркотиків У Кам’янському поліцейські виявили наркопритон та факт зберігання наркотиків Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-08/n2arko13.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-08/n2arko13.jpg У Заводському районі міста виявлено чоловіка, який надавав власне житло для вживання наркотичних речовин. Ще один мешканець Дніп
У Кам’янському поліцейські виявили наркопритон та факт зберігання нарк

У Заводському районі міста виявлено чоловіка, який надавав власне житло для вживання наркотичних речовин.

Ще один мешканець Дніпровського району м. Кам’янське виготовляв та зберігав наркотичні речовини.

Поліцейські Кам’янського ВП спільно із місцевою прокуратурою провели санкціонований обшук у квартирі раніше судимого 43-річного чоловіка. Виявилося, що він надавав своє житло для вживання наркотичних речовин. На момент візиту правоохоронців в помешканні знаходились власник та його 49-річний «гість» в стані наркотичного сп’яніння. Правоохоронці вилучили медичні шприци із залишками наркотичної речовини.

У власну чергу поліцейські Дніпровського ВП провели огляд у квартирі в Дніпровському районі міста. Приводом для візиту правоохоронців стали скарги мешканців на 44-річного сусіда. Люди жалілись на неприємний запах з оселі, підозрілих незнайомців та розкидані шприци у під’їзді та біля будинку.

В результаті поліцейські виявили шприці із рідиною світло-коричневого кольору та із залишками речовини, а також 80 мл рідини світло-коричневого кольору у 2-х флаконах. Все вилучене направлене для проведення експертизи.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження.

Триває досудове розслідування.

За матеріалами ВК ГУНП у Дніпропетровській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS