Новости Украины

У Борисполі поліцейські викрили підпільний склад фальсифікованої кави. ФОТО У Борисполі поліцейські викрили підпільний склад фальсифікованої кави. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-08/%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%B05.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2019-08/%D0%BA%D0%B0%D0%B2%D0%B05.jpg Поліцейські Київщини встановили, що на території столичної області, Кіровоградщині та Черкащини невстановлені особи займаються виг
У Борисполі поліцейські викрили підпільний склад фальсифікованої кави.

Поліцейські Київщини встановили, що на території столичної області, Кіровоградщині та Черкащини невстановлені особи займаються виготовленням та реалізацією розчинної фальсифікованої кави відомої торгової марки.

Слідчі поліції провели низку обшуків на території міста Бориспіль, де виявили підпільний склад етикеток та упаковок для фальсифікованої кави.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування.

Зокрема, під час проведення санкціонованих обшуків працівники поліції вилучили 74 рулони з етикетками кави відомої марки, 11 коробок із вакуумними пакетами, порошкоподібну речовину темного кольору із запахом кави.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюється коло осіб, причетних до вчинення даного злочину.

За матеріалами ВК ГУНП у Київській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS