Новости Украины

Унікальний автомобіль-саморобка 'Азов' їздить Бердянськом Унікальний автомобіль-саморобка 'Азов' їздить Бердянськом Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/921/921407_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/921/921407_w_450.jpg?v=0 Фото: 24tv.ua Саморобка під назвою "Азов", незважаючи на поважний вік, знову з'явилася на дорогах Запорізької області. На
Унікальний автомобіль-саморобка 'Азов' їздить Бердянськом

Саморобний автомобиль
Фото: 24tv.ua
Саморобний автомобиль
Саморобний автомобиль

Саморобка під назвою 'Азов', незважаючи на поважний вік, знову з'явилася на дорогах Запорізької області.

На автомобілі стоять реєстраційні номери українського зразка другого покоління. Такі видавали в 1993-1994 роках, але найімовірніше, 'Азов' побудований раніше.

Саморобка сконструйована цілком в дусі часу. У неї кузов хетчбек, типова для розмірів В-класу тридверна архітектура і передньопривідна компоновка.

Фірмову емблему зробили з 'москвичівської', яка дісталася дизайнеру-аматору разом з радіаторною решіткою.

Для будування цієї машини застосували рідкісні для тодішнього вітчизняного руху конструювання саморобок підходи. Під капот 'заховали' двигун МеМЗ-968 від 'Запорожця'. Силовий агрегат розвернули на 180 градусів, перевернули головну пару, на зразок ТПК і ЛуАЗ-969 'Волинь'. Це дало змогу зробити автомобіль передньопривідним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відеофіксація порушень ПДР запрацює до кінця року

Непростий в 'Азов' і метод виготовлення кузова. В ньому немає деталей від серійних автомобілів. Навіть дверні прорізи і рамку лобового скла, самодіяльний конструктор виготовив сам.

Про 'непородисте' походження автомобіля можна здогадатися по перевернутій радіаторної решітці від 'Москвич-412' та переднім поворотникам від 'копійки'. Навіть бампери – самостійного виготовлення.

Схоже, що цей автомобіль був побудований в радянський період, але в ту пору не 'світився' на телеекрані і на сторінках науково-популярних журналів. Зате він досі залишається в строю. Транспортний засіб можна зустріти у Бердянську. Про це повідомили на 24tv.ua.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 12:47 13.08.2019 0
иными словами ездит нечто страшное, уебищное, но свое.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация