Новости Украины

Власникам 'євроблях' готують компроміс: у Южаніної озвучили подробиці Власникам 'євроблях' готують компроміс: у Южаніної озвучили подробиці Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2017/09/evroblyahy.jpeg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2017/09/evroblyahy.jpeg У парламентському комітеті з питань податкової та митної політики розраховують на досягнення компромісу з власниками “єврономерів”
Власникам 'євроблях' готують компроміс: у Южаніної озвучили подробиці

У парламентському комітеті з питань податкової та митної політики розраховують на досягнення компромісу з власниками “єврономерів”.

Про це повідомили помічники голови комітету Ніни Южаніної, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на autonews.ua.

“Наступної середи зустрічаємося з активістами “Авто Євро Сили”. Вони готові говорити по молдавському досвіду. Думаю, буде досягнуте компромісне рішення, оскільки проблема сама по собі не вирішиться”, – сказали у комітеті.

Нагадаємо, раніше ми писали, чому українці рекордно переплачують за нові авто.

Нагадаємо також, за даними Державної фіскальної служби, в Україні незаконно перебувають понад 246 тисяч автомобілів із іноземною реєстрацією, більшість цих транспортних засобів були привезені з країн Європейського Союзу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS