Новости Украины

Бойовики готуються до наступу - розвідка повідомила про небезпеку Бойовики готуються до наступу - розвідка повідомила про небезпеку Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/920/920456_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/920/920456_w_450.jpg?v=0 Бойовики готуються до наступальних дій. "Попри заяви керівництва Росії та підконтрольних йому російських окупаційних адміністраці
Бойовики готуються до наступу - розвідка повідомила про небезпеку

Бойовики готуються до наступальних дій.

'Попри заяви керівництва Росії та підконтрольних йому російських окупаційних адміністрацій про готовність мирного врегулювання збройного конфлікту на Сході України, у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ проводяться інтенсивні заходи бойової підготовки за наступальною тематикою', - сказав речник Міністерства оборони України полковник Дмитро Гуцуляк під час брифінгу, передає УНІАН.

З 5 серпня ротні тактичні групи російських окупаційних військ на бойових машинах піхоти, посилених танками та артилерією почали відпрацьовувати питання подолання водних перешкод на тактичному фоні з етапом бойової стрільби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терористи на Донбасі розміщують зброю впритул до будинків

Російське командування планує завершити ці заходи підготовки до кінця серпня.

7 серпня бойовики за добу десять разів порушили режим припинення вогню. Ворог обстрілював позиції наших підрозділів з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї. З нашого боку втрат немає.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 14:18 08.08.2019 0
типа готовят ударный кулак под Мариуполем.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS