Новости Украины

Нігерія арештувала 16 українських моряків (ФОТО) Нігерія арештувала 16 українських моряків (ФОТО) depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua https:img.depo.ua/745xX/Mar2018/378030.jpg https:img.depo.ua/745xX/Mar2018/378030.jpg Нігерія арештувала швейцарський танкер San Padre Pio з 16 українськими моряками, що становлять екіпаж судна, за начебто незаконну
Нігерія арештувала 16 українських моряків (ФОТО)

Нігерія арештувала швейцарський танкер San Padre Pio з 16 українськими моряками, що становлять екіпаж судна, за начебто незаконну торгівлю паливом

Depo.Життя
Сьогодні 05:03
ФОТО: depo.ua
Нігерія арештувала 16 українських моряків (ФОТО)

Про це повідмляє Depo.ua з посиланням на FleetMon.

Нігерійський військово-морський флот заявив про арешт 9 березня 'за несанкціонований вхід у води Нігерії і незаконну торгівлю паливом'. На танкері знаходиться близько 5 тисяч тонн вантажу.

Судно арештували ще 23 січня, але чомусь повідомили про це тільки в березні. Нині танкер закріплений на причалі у нігерійському Бонні.

Капітан танкера Андрій Васьков стверджував, що у судна був дозвіл нігерійського флоту на доставку вантажу в Нігерію. За його словами, це їхній п'ятий захід у нігерійський порт з нафтопродуктами.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS