Новости Украины

У Харкові патрульні поліції охорони затримали домушників на виході з будинку У Харкові патрульні поліції охорони затримали домушників на виході з будинку Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/14/03/2018%20-%2005%3A05/harkiv_upo_proniknennya_v_kvartiru_02_12_03_2018_04.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/14/03/2018%20-%2005%3A05/harkiv_upo_proniknennya_v_kvartiru_02_12_03_2018_04.jpg У скоєнні злочину екіпаж поліції охорони викрив 27 та 40-річних харків’ян. Співробітники батальйону Управління поліції охорони в
У Харкові патрульні поліції охорони затримали домушників на виході з б

У скоєнні злочину екіпаж поліції охорони викрив 27 та 40-річних харків’ян.

Співробітники батальйону Управління поліції охорони в Харківській області отримали повідомлення про злочин. За адресою поліцейські побачили, як з будинку невідомий чоловік виносив комп’ютерні колонки. Чоловіка затримали. Він зізнався, що в приміщенні знаходиться його спільник. Другий підозрюваний ховався в будинку.

Допомогли у затриманні підозрюваних патрульні поліцейські, котрі незабаром також прибули на місце скоєння злочину. Мешканців міста Харкова доставили до Індустріального відділу поліції.

Слідчим факт події внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі.

За матеріалами ВК ГУНП у Харківській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS