Новости Украины

Київські комунальники скидають сніг зі сміттям в озеро Київські комунальники скидають сніг зі сміттям в озеро zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1284165.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1284165.jpg У Києві на Оболоні комунальні служби вантажівками скидають зібраний з доріг сніг біля озера Йорданське. За останні дні на березі в
Київські комунальники скидають сніг зі сміттям в озеро

У Києві на Оболоні комунальні служби вантажівками скидають зібраний з доріг сніг біля озера Йорданське. За останні дні на березі водойми виросли гори брудного снігу.

Громадські працівники зняли відео, на якому видно як вантажівка викидає на берег водойми чергові тонни брудного снігу, зібраного з доріг, – повідомляє Інформатор.

Судячи з номерів і офіційної маркування на дверях вантажівки, техніка знаходиться на балансі КП «Шляхово експлуатаційне управління Оболонського району» (КК «Київавтодор»), – повідомляє КіевVласть.

Начальник ділянки ДЕУ Оболонського району Олександр Кушнірук заявив, що звалище снігу в цьому місці узгоджена з головою Оболонської райдержадміністрації Олександром Цібульщаком і посилався на дозвіл головного інженера ДЕУ Оболонського району Сергія Дуброва. При цьому письмових документів чиновник не надав.

Кушнірук запевняв, що в дорожніх листах водіїв вказано берег озера, як місце скидання снігу, однак дорожні листи, які він показав, виявилися порожніми.

На місце подій приїхала поліція. Інспекція з благоустрою так і не приїхала.

Відзначається, озеро Йорданське розташоване на правому березі Дніпра на південь від 2-го мікрорайону житлового масиву Оболонь. Частина водної системи річки Почайна. Недалеко від нього на північному заході розташоване озеро Кирилівське, східніше – озеро Вербне, на південь від станція метро «Почайна».

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS