Новости Украины

У Нігерії заарештували 16 українських моряків за незаконну торгівлю паливом У Нігерії заарештували 16 українських моряків за незаконну торгівлю паливом Українська правда http://www.pravda.com.ua/favicon.ico Українська правда https://img.pravda.com/images/doc/7/1/7174507_fb_image_ukr_2018_03_14_03_47_50.png https://img.pravda.com/images/doc/7/1/7174507_fb_image_ukr_2018_03_14_03_47_50.png У Нігерії заарештували швейцарський танкер San Padre Pio з українським екіпажем з 16 моряків за незаконну торгівлю паливом. Про ц
У Нігерії заарештували 16 українських моряків за незаконну торгівлю па

У Нігерії заарештували швейцарський танкер San Padre Pio з українським екіпажем з 16 моряків за незаконну торгівлю паливом.

Про це повідомив сайт FleetMon, який спеціалізується на відстеженні кораблів у режимі реального часу.

'Військово-морський флот Нігерії в заяві від 9 березня повідомив про арешт танкера San Padre Pio з 16 українськими моряками і близько 5 тисяч тонн вантажу на борту за несанкціонований вхід в води Нігерії і незаконну торгівлю паливом', - йдеться в повідомленні.

'Судно з 16 українськими моряками було заарештовано ще 23 січня, але про цей інцидент сталj відома тільки в березні. Наразі танкер закріплений на причалі у Бонні (південний схід Нігерії). Чому так довго нігерійський військово-морський флот не робив оголошень – незрозуміло', – пише FleetMon.

Капітан танкера Андрій Васьков заявив, що у судна був дозвіл від нігерійського флоту на відправку вантажу в Нігерію. За його словами, це їхній п'ятий захід у нігерійський порт з нафтопродуктами.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS