Новости Украины

В Сеймі Польщі скликають засідання щодо дестабілізації РФ українсько-польських відносин В Сеймі Польщі скликають засідання щодо дестабілізації РФ українсько-польських відносин Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/825/825748_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/825/825748_w_450.jpg?v=0 Політика Середа, 14 березня 2018 03:36 Політика В Сеймі Польщі скликають засідання щодо дестабілізації РФ українсько-польськи
В Сеймі Польщі скликають засідання щодо дестабілізації РФ українсько-п
Середа, 14 березня 2018 03:36

В Сеймі Польщі скликають засідання щодо дестабілізації РФ українсько-польських відносин

В Сеймі Польщі скликають засідання щодо дестабілізації РФ українсько-польських відносин
У Польщі вважають, що україно-польські стосунки псує Росія. Фото: РБК

У Польщі комітет Сейму з питань спеціальних служб проведе 22 березня засідання задля обговорення ролі російських спецслужб у провокаціях задля дестабілізації українсько-польських відносин.

'Хочемо дізнатися від голів спецслужб про те, якою є роль російських спецслужб в антипольських провокаціях та дезінформації в Україні', - заявив голова партії Право і справедливість, повідомляє Радіо Польща.

У Сеймі мають намір заслухати інформацію, яку мають представити голови Агентства внутрішньої безпеки, Агентства розвідки, Служби військової контррозвідки та Служби військової розвідки.

'Водночас ми попросимо їх представити звіт про роль росіян у подібних антиукраїнських діях у Польщі. На нашу думку, ці акції спрямовані на провокування та поглиблення неприхильності до громадян України у Польщі та поляків в Україні і це частина гібридної війни Росії', - підкреслив голова комітету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поляк спалив герб України в каміні ресторану

Протягом останніх років напруження між Україною та Польщею зростає через різне тлумачення історичного минулого.

Одним з останніх стало ухвалення у Польщі змін до закону про Інститут національної пам'яті, що передбачає покарання за публічне звинувачення польської нації в причетності до Голокосту і злочинів Третього рейху.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS