Новости Украины

Прокуратура Запоріжжя домоглась суворішого покарання для кривдника молодої жінки Прокуратура Запоріжжя домоглась суворішого покарання для кривдника молодої жінки Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/13/03/2018%20-%2018%3A35/zaporizka.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/imagecache/full/anons/13/03/2018%20-%2018%3A35/zaporizka.jpg Апеляційним судом Запорізької області задоволено апеляційну скаргу прокурора Запорізької місцевої прокуратури №3 на вирок Хортицьк
Прокуратура Запоріжжя домоглась суворішого покарання для кривдника мол

Апеляційним судом Запорізької області задоволено апеляційну скаргу прокурора Запорізької місцевої прокуратури №3 на вирок Хортицького районного суду м. Запоріжжя відносно раніше засудженого громадянина, який у липні 2016 року вчинив пограбування молодої жінки.

Незважаючи на те, що обвинувачений неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, та всіляко намагався уникнути справедливого покарання, у тому числі штучно створюючи собі алібі, судом першої інстанції призначено майже мінімальне покарання за скоєний злочин.

Наразі за апеляційною скаргою прокурора, апеляційним судом Запорізької області вказаного обвинуваченого засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі. Апеляційну скаргу засудженого, у якій він намагався перекласти вину на іншу особу, залишено без задоволення.

За матеріалами прес-служби прокуратури Запорізької області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS