Новости Украины

'Чим швидше підете, тим менше людей я вб'ю' - терористка 'Корса' пригрозила українським бійцям 'Чим швидше підете, тим менше людей я вб'ю' - терористка 'Корса' пригрозила українським бійцям Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/825/825691_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/825/825691_w_450.jpg?v=0 Донбас 'Корса' пригрозила українським військовим та похвалилася зарплатнею в українській міліції. Фото: АиФ Екс-
'Чим швидше підете, тим менше людей я вб'ю' - терористк
 

'Корса' пригрозила українським військовим та похвалилася зарплатнею в українській міліції. Фото: АиФ

Екс-співробітниця української міліції, а нині 'командир дивізіону РСЗО' ДНР Ольга Качура 'Корса' похвалилася, як отримала в Україні 50 тисяч гривень, та як готова вбивати українців.

За словами 'Корси', для неї на підконтрольній Україні території знімали гроші у 25 банкоматах,

Кілька років тому знайомий в банкоматах Бахмута примудрився зняти з її зарплатної картки 50 тисяч гривень, які накопичилися. Терористка зазначила, що й досі б користувалася грошима з картки, якби не втратила її.

'На моїй робочій картці було понад 50 тисяч гривень. Сама я не виїхала, а попросила знайомого, який знімав по 2 тисячі гривень на 25 банкоматах Бахмута, на той момент банкомати видавали тільки по 2 тисячі', - розповілда вона.

Крім того, бойовичка похвалилася, що на українській стороні має багато колишніх товаришів по службі, з якими останнім часом відновила спілкування.

'Багато моїх товаришів, які зі мною вчилися в артучилище вважають, що я порушила присягу. Я вважаю Україну правонаступником Радянського Союзу і розділяти мене з Росією не варто. Для мене поняття поділу Росії і України незрозуміле. У мене в дивізіоні євреї, греки, росіяни, татари, білоруси, українці. 4 роки триває нікому не потрібна війна', - сказала Качура.

 

Очільниця терористів зазначила, що мріє скупатися у блакитних озерах під Слов'янськом. І пригрозила Гаагою українським бійцям.

'Вони прийшли на мою землю. Це мій народ і я його буду захищати. Єдине, що я хочу побажати, чим швидше ви підете до себе додому, тим меншу кількість людей я вб'ю', - заявила вона.

За обстрілом з 'Градів' Новолуганського стоїть колишня українська Ольга Качура з позивним 'Корса'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS